Kamerové a bezpečnostní systémy

kamerové systémy děčín chomutov kolín

Profesionální kamerové a bezpečnostní systémy od malých instalací až po kompletní ochranu velkých prostor.

Kamery do přepravníků a přívěsů

kamera do přepravníku do přívěsu

Prodej a montáž bezdrátových kamerových systémů do přepravníků a pro přívěsy za příznovou cenu.

Profesionální přístupové body WiFi

přístupové body

Montáž profesionálních přístupových bodů, Wi-Fi routerů a jiných síťových zařízení.

Elektromontáže a elektro práce

zabezpečovací systémy, LOXONE

Elektro práce a elektromontáže do 230V včetně, nové rozvody elektřiny, autoelektrikářské práce.

Profesionální přístupové body AP
Jedná se o profesionální přístupový bod (Access Point) od společnosti UBIQUITI, pracujícího na frekvencích 2,4GHz, nebo 5GHz s až 50x lepším pokrytím signálu než mají klasické WiFi routery. Toto zařízení nevyžaduje přímé umístění u zdroje napájení 230V, využívá tzv. POE napájení až do délky 100m. Ovládané je dodávaným software od společnosti UBIQUITY NETWORKS a ten je součástí dodávky ZDARMA, ke stažení na stránkách výrobce a to https://www.ubnt.com/download/unifi.

Zařízení NEVYŽADUJE žádnou péči, pracuje samostatně v síti a může spravovat až 4 WiFi sítě s různým nastavením.Proč profesionální přístupový bod
Tyto přístupové body se hodí nejen do průmyslových oblastí, jako jsou haly, kanceláře firem, školy a jiné, ale také k domácímu použití. Tyto přístupové body netrpí tolik jako klasický malý router, snesou mnohem větší zatížení a jsou řádově 20x stabilnější. Nevýhodou zůstává nemožnost nastavení sítě jako nabízí router sám o sobě. Například přesměrování portů a podobně. Ovšem i tato zařízení se za takový router (nemusí být s WiFi) dají zařadit a fungují pak zcela bezproblémově pod "velením" právě toho hlavního zařízení.